Na aký dej a postavy sa môžete tešiť? Súčasnosť. Tridsiatnici Erik a Zora Matyášovci žijú v zlej dobe a na zlom mieste. Na Slovensku roku Pána 2013. Nemôžu mať deti. Po tom, čo sa z Erika stáva úspešný hororový spisovateľ, presťahujú...

... sa na vidiek, do domu so záhadnou minulosťou. Nachádza sa kúsok od dediny, pomenovanej podľa tajomného vrchu, ktorý sa nad ňou týči. Ostrý pichliač. Hovorí sa, že keď je jeho špička zahalená mračnami alebo hmlou, spí a ľuďom nič nehrozí. Keď je ale odhalená, začnú sa diať zlé veci. Dedina je obkolesená rozľahlými, temnými a hlbokými lesmi, popretkávanými starými legendami, historkami a strašidelnými povedačkami.

O tom svoje vedia miestni bezdetní päťdesiatnici, Magda Enzechštejnová a jej manžel. Marko Enzechštejn pracuje ako náčelník miestnej polície. Bývalý drsný policajt z Bratislavy sa aj kvôli chorej manželke pred pár rokmi presťahoval na vidiek, aby našiel pokoj. Ale nenašiel. Nerád počuje, že do domu s temnou minulosťou sa práve niekto nasťahoval.

A skutočne, už čoskoro sa objavia na obzore prvé problémy. Poľovníci a hubári v poslednej dobe v lesoch videli nahú, krívajúcu ženu. Kto to je a ako s ňou súvisí dievčatko, ktoré sa vynorila z lesa a ktoré doteraz nikomu nechýbalo?

...........................................................................................................

Môj profil na Facebooku.

Recenzie.org – Môj filmový web.

Základné informácie:

Dátum vydania: 19. 9. 2014 (piatok)

Cena: 4,95 € (e-book bude možné zakúpiť i pre českých záujemcov, suma sa automaticky preráta na české koruny Kč)

Formáty: epub, mobi, pdf

E-book Lesy si slovenskí záujemcovia môžu kúpiť na slovenskom Martinuse a českí záujemcovia na českom Martinuse.