Máte chuť na môj druhý román? Opäť horor, ale tentoraz podstatne menej surovejší. Minulý rok na Štedrý deň som si dal darček: za vlastné peniaze som si vydal románový debut Kozí ľudia a to ako e-book. Ak rátam aj veci s tým súvisiace...

... (vznik spisovateľského webu a podobne), celé ma to vyšlo na niekoľko stoviek eur, z nich sa mi predajom Kozatcov zatiaľ vrátilo približne 10%. Ale vedel som, do čoho idem a cítil som, že ak to neurobím, ako spisovateľ skončím skôr, než poriadne začnem. Zárobok pre mňa nebol podstatný, takže som nebol sklamaný.

Predtým som približne rok života zabil oslovovaním vydavateľstiev. Smutné je, že boli len dve. Ak by som chcel osloviť všetky, čakám dodnes. Vlastne, na odpoveď z jedného z tých dvoch ČAKÁM dodnes.

Už v čase vydania Kozatcov som mal aspoň na 70% dopísané Lesy. V nasledujúcich týždňoch vám prinesiem sériu článkov, ktoré vám ich priblížia – dej, postavy i zákulisie.

Myslím si, že sa budú páčiť aj ženám – čo sa o Kozích ľuďoch povedať nedalo. Bol to surový román, v ktorom neboli skoro žiadne kladné postavy. Len príšery – v ľudskej aj zvieracej podobe. Lesy budú iné. Budú sexi, budú mať minimum násilia, zato dosť pornografických scén. Je to román o nebezpečenstve a zle. Ale je najmä o rodine, láske, priateľstve a odvahe.

...........................................................................................................

Môj profil na Facebooku.

Recenzie.org - môj filmový web.

Základné informácie:

Dátum vydania: 19. 9. 2014 (piatok)

Cena: 4,95 € (e-book bude možné zakúpiť i pre českých záujemcov, suma sa automaticky preráta na české koruny)

Formáty: epub, mobi, pdf

E-book Lesy si slovenskí záujemcovia môžu kúpiť na slovenskom Martinuse a českí záujemcovia na českom Martinuse.