Do ponurých jesenných lesov ďaleko od akejkoľvek pomoci vyráža dvojica starých kamarátov, aby tu načerpali novú energiu po tom, čo jednému z nich diagnostikovali rakovinu. Komorný výlet sa však už čoskoro mení na boj o prežitie. Mysleli si, že sú tu sami. Že to tu celé bude len a len pre nich. Ale mýlili sa. V lesoch totiž existuje božstvo. A to božstvo je zvyknuté na určité veci.

Vianočný čas. Tichá noc, svätá noc. Čo sa stane, ak sa čelne zrazia dva svety? Svet rodinne založeného kriminalistického technika a beštiálneho sériového vraha, ktorý dlho terorizuje Slovensko? Svet normálny a svet brutálny a plný zabíjania. Dozviete sa to v mojej novej vianočnej poviedke, v ktorej sneží. Krv.

Prečítajte si príbeh o mužovi, ktorý sa rozhodol uloviť obrovského sumca v jazere ďaleko od ľudí. V jazere uprostred lesov. Ale ako to už niekedy býva, pravidlá hry sa rýchlo a nečakane zmenia a z predátora sa stáva korisť. Poviedka vyšla v časopise Poľovníctvo a rybárstvo, ktorý vychádza už od roku 1948.

Čo sa stane, ak sedemročné dievčatko vyrazí s mamou na víkend k strýkovi a ten strýko býva na vidieku na samote pri lese a neďaleko domu je jazero, v ktorom žijú zákerné veci, ktoré z ľudí prestanú robiť ľudí? To sa môžete dozvedieť v mojej novej hororovej detskej poviedke Vilma.

Vozňovisko – gigantický cintorín vlakov. Zároveň svet obývaný ľuďmi na úteku – či už pred sebou samými, alebo pred zákonom. Boja sa len búrok, lebo keď prší, Vozňoviskom sa túla temné zlo unášajúce ľudí, ktorých už nikto viac nevidí. Práve na toto prekliate miesto dorazila na protidrogový záťah dvojica drsných týpkov z kriminálky. A z neba začnú padať prvé kvapky.