Mala to byť normálna noc v živote smädného upíra. Potom sa ale niečo zvrtlo. Prečítajte si moju poviedku, ktorú som napísal ako autor, ktorý upírov v hororoch pokladá za extra nudnú vec.

Vyšlo v roku: 2016

Kde: poviedková antológia sci-fi, fantasy a hororu Poviedky z iných svetov

Počet strán zbierky: 55

Moja poviedka na strane: 54

Editor: Stanislav Hoferek

Cena: zadarmo

Náklad: neobmedzený (e-book)

Vydavateľ: Greenie knižnica

Obálka: Pavel Malaník

ISBN: zatiaľ nepriradené

Sťahujte tu.

Formát: pdf

Anotácia zbierky: Hovorí sa, že realita je zlá. Pochmúrna, neveselá, stereotypná. Alebo inými slovami, nie každému vyhovuje. Niekoľko autorov, ktorí majú v láske aj trochu iné svety, dalo dohromady túto krátku knihu. Začítajte sa do science fiction, fantasy a hororových príbehov, ktoré vás odvedú ďaleko od bežných starostí. Nájdete tu zamyslenia nad (akýmkoľvek) svetom a niektoré krátke poviedky by sa nezaobišli bez humoru. Ak vás poviedky zaujali, môžete sa aj vy dať na tvorivé písanie a využite svoju kreativitu. Antológia vznikla na základe nápadu Dominika Kriváka, ktorý tiež napísal prvú poviedku. Následne sa zapojili ďalší: Stanislav Hoferek, Mária Nováková, Ladislav Mrena, Veronika Valent, William Nay, Beata Farkašová, Peter Šufliarsky, Goran Lenčo, Beáta Plučinská a Ivan Tron Kučera. Pochvalu za poctivo nakreslenú obálku si zasluhuje Pavel Malaník. Poviedky z iných svetov obsahujú sedemnásť krátkych príbehov od desiatich autorov.

Poznámka: Viď. Mier v duši. Deti noci vo filmoch a literatúre fakt nemusím, preto som sa na nich pokúsil pozrieť z trocha iného – a dúfajme, že aspoň jemne osviežujúceho – uhla.

kontaktE-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ivan Kučera on Facebook